• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905054841733

Madalya Siparişi Nasıl Verilir?

 

Madalya Siparişi Nasıl Verilir?

Sitemizdeki madalya ve diğer satın alacağınız öğrenci motivasyon ürünler hazır ürün değildir. Kişiye özel tasarım ve baskı yapılabilmesi için sizlerden bazı bilgiler göndermeniz istenmektedir.

Öğrencilere alınabilecek en güzel hediyeleri sitemizde bulabilirsiniz. Gerekli olan bilgiler sipariş türüne göre değişmektedir. Örneğin resimli madalya isteniyorsa gerekli resimlere öğrenci adı soyadı dosya adı olarak yazılmalı. 

Hangi sipariş için hangi bilgiler gerekli olduğunu SİPARİŞ VERME menüsüne bakınız.

Madalya sepeti olarak sizlere en güzel ürünleri uygun fiyata  vermek için sizlerin yanındayız.

www.madalyasepeti.com   sitemizde bulacağınız ürünler  başlıklar halinde aşağıda sıralanmıştır.

Okuma Bayramı Ürünleri

Okuma bayramı madalyası, Okuma Bayramı Magneti, Ben artık okuyorum kitap ayracı,Okuma Bayramı plaketi, Okuma yazma başarı belgesi, okuma bayramı davetiyesi, Okuma bayramı flaması, veliye teşekkür belgesi, karne kabı, okuma bayramı kişiye özel cetvel,  veliye ve öğretmene özel plaket ve diğer ürünler

Mezuniyet Ürünleri

Mezuniyet madalyası, mezuniyet Magneti, mezuniyet kitap ayracı, mezuniyet plaketi, mezuniyet  belgesi, mezuniyet davetiyesi, mezuniyet flaması, veliye teşekkür belgesi, karne kabı, mezuniyet kişiye özel cetvel,  veliye ve öğretmene özel plaket ve diğer ürünler.

Diğer Ürünleri

İstiklal Marşını Ezbere Okuma madalyası, Spor karşılaşmaları madalyası, kitap kurdu madalyası, anneler günü madalyası, anneler günü magneti,babalar günü madalyası, babalar günü magneti, şiir dinleti madalyası, 23 nisan kutlamaları özel katılım madalyası, milli bayramlar ve törenlere katılım madalyası

 

   
   
   
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi2
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret14670